Ameliyatsız Tedavi Merkezi

ameliyatsız ben tedavisi

Ameliyatsız Ben Tedavisi

ben aldırma ücretsiz muayene fırsatı

ÜCRETSİZ MUAYENE OLUN

Tedavi öncesi sizler için en uygun tedavi yöntemini ÜCRETSİZ MUAYENE sırasında bizzat genel cerrahi uzmanlarımızdan öğrenin.

ameliyatsız ben aldırma

AMELİYATSIZ TEDAVİNİN FARKINI YAŞAYIN

Ben aldırma işleminde yeni yöntemler ile Genel Cerrahi Uzmanlarımız tarafından ameliyat gereksinimi olmadan kurtulabilirsiniz.

radiofrekans yöntemi ile ben aldırma

RADYOFREKANS YÖNTEMİ

Ben tedavisi için en çok tercih edilen radyofrekans yöntemi ile çok kolay bir şekilde ben aldırma işlemi gerçekleşmektedir. Radyofrekans yöntemi sayesinde ameliyat derdinden kurtulun. Kesik, dikiş ve iz kalmadan ben sorununa elvade diyin.

DEĞİŞİMİ ANINDA GÖRÜN

Radyofrekans sonrası direkt olarak benlerinizden kurtulduğunuzu göreceksiniz.

acısız ağrısız ben aldırma

ÖĞLE ARASINDA BEN ALDIRMA

Sadece 5 dakikada benlerinizden kurtulun. Bunu öğlen arasında bile rahat bir şekilde yapabilirsiniz.

15 YILLIK TECRÜBE

Uzman doktorlarımız tarafından yapılan ben tedavisi yaklaşık olarak 15 yıldır devam etmektedir. Her zaman en modern ve doğru yöntemi kullanmaktayız.

ÜCRETSİZ MUAYENE FIRSATI

Ücretsiz muayene olmak için alt tarafta bulunan formu doldurmanız yeterlidir.

Estetik açıdan pek hoş görünmeyen özellikle de koyu renkli ve yüz çevresinde meydana gelen benler oldukça sinir bozucu bir durum olarak karşımıza çıkmaktadır. Vücudumuzda basit, doğumsal veya daha sonraki zamanlarda ortaya çıkan benler vardır. Benlerin bazılarının zamanla kendiliğinden kaybolabileceğini veya vücutta sonradan ben çıkabilmektedir.

Benler bazen siğil ile karıştırılabilmektedir. Fakat siğil ile ben arasındaki en büyük fark, siğiller bulaşıcıyken benlerin bulaşıcı olma ihtimali hiç yoktur. Bir diğer fark ise, siğillerin yüzeyi pürüzlü iken, benlerin yüzeyleri pürüzsüzdür.

Küçük sayılabilecek (1 cm çapından küçük) benlerde ağrı ve acı tolere edilecek seviyededir. Daha büyük benlerde ise lokal anestezi veya anestezik kremler yardımıyla operasyonlar yapılmaktadır.

Benlere cerrahi girişim uygulandığında kötü huylu bir şekle dönüşebileceği veya yayılabileceği inanışı oldukça yanlış. Benin riskli görüldüğünde ya da kanserleşme durumunda cerrahi yöntemle çıkartılması gerekiyor. Kliniğimizde uzman genel cerrahlarımız tarafından uygulanan ameliyatsız ben tedavisi yöntemleri şu şekildedir:

Radyofrekans ile ben tedavisi, tıpta “nevus” olarak bilinen, koyu renkli değişik büyüklükteki benler, tıpta “Kapiller  Hemanjiom” dediğimiz kırmızı renkli damar benleri, et beni dediğimiz normal cilt renginde ve ince deriyle kaplı ciltten kabarık benlerden kurtulmak için uyguladığımız bir yöntemdir. Her çeşit benin alınması artık radyofrekans ile mümkün. Radyofrekans ile ben tedavilerimiz uzman genel cerrahlarımız tarafından uygulandığı için herhangi bir iz kalma ihtimali yoktur. Kliniklerimizde ben aldırma için en çok kullanılan yöntemdir.

ÜCRETSİZ MUAYENE FIRSATI

Ücretsiz muayene olmak için alt tarafta bulunan formu doldurmanız yeterlidir.

Lazer Tekniği İle Ben Tedavisi

Renge dayalı bir tedavi yöntemi olan lazer ile ben aldırma tedavisi, sadece koyu renkli benlerin tedavisi için ışın yani lazer kullanılır. Yüzeysel benlerde etkilidir. İşlemden sonra ciltte leke ve iz kalabilir. Bu yüzden daha çok tercih edilen yöntem radyofrekans yöntemidir.

 

Elektrokoter (Buharlaştırma Yöntemi) ile Ben Aldırma

Buharlaştırma ile ben tedavisi olarak bilinen elektrokoter yöntemi, bu yönteme uygun olarak geliştirilmiş elektrokoter cihazı ile yapılmaktadır. Katmanlar halinde buharlaştırılan benin yüzeyine kadar uygulanmaktadır. Bu noktadan sonra hastada tedavinin uygulandığı kısımda bir kaç gün kabuklanma olup, sonrasında normal cildinize geri dönebilirsiniz. Buharlaştırma ile ben aldırma yöntemi çok fazla tercih edilen yöntemler arasında bulunmaktadır.

 

Ben (Nevus) Alanında Uzman Doktorlar

Doç. Dr. Kasım ÇAĞLAYAN
Genel Cerrahi Uzmanı

Op. Dr. Serap AKAT
Genel Cerrahi Uzmanı

Op. Dr. Özgür Çiftçi
Genel Cerrahi Uzmanı

Op. Dr. Murat MOLU
Genel Cerrahi Uzmanı

Op. Dr. Köksal GÜNEY
Genel Cerrahi Uzmanı

ÜCRETSİZ MUAYENE FIRSATI

Ücretsiz muayene olmak için alt tarafta bulunan formu doldurmanız yeterlidir.